Saszetki antyodorowe do pomieszczeń

Saszetki antyodorowe do pomieszczeń to preparat BIOLOGICZNY z linii „bioExpert® Poleca” do domowego użytku, skutecznie usuwający nieprzyjemne zapachy powstające w pomieszczeniach.  Unikalna technologia pozwala zapewnić długotrwałą świeżość, pomaga zmniejszyć uciążliwość związaną z nieprzyjemnymi zapachami.

Proponujemy wygodną w użytkowaniu formę saszetek - wystarczy w prosty sposób umieścić saszetkę w pomieszczeniu w pobliżu miejsca powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Saszetki to jedyny preparat przeznaczony do neutralizacji zapachów, który zawiera aktywne bakterie. Specjalnie dobrane mikroorganizmy skutecznie, ekologicznie i w sposób naturalny wychwytują i rozkładają cząsteczki  powodujące przykre zapachy. Jedna saszetka zawiera nie mniej niż 10 miliardów starannie wyselekcjonowanych mikroorganizmów oraz naturalne olejki eteryczne.  Taki skład umożliwia dwuetapowe działanie: eliminuje źródło nieprzyjemnego zapachu oraz pozostawia miłą nutę zapachową.

ZASTOSOWANIE

W piwnicach, schowkach, toaletach, stołówkach, magazynach, szatniach, jachtach, domkach letniskowych, przyczepach samochodowych, pojazdach, strychach, zakładach produkcyjnych, itp. Skutecznie usuwają zapach stęchlizny, uryny, fekaliów, zjełczałych tłuszczy, siarkowodoru, amoniaku, zepsutego jedzenia,  zapachy kuchenne.

ZALETY SASZETEK

  • preparat bardzo wydajny i skuteczny. 
  • łatwy w użyciu
  • naturalny, zawiera wyłącznie mikroorganizmy bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie powoduje korozji, nie pozostawia plam i odbarwień.
  • eliminuje przykre zapachy w sposób naturalny – poprzez wychwytywanie i rozkład cząsteczek zapachowych
  • ma swój specyficzny, leśny zapach jodły, pozwalający na długotrwałe zapewnienie świeżości
  • chroni środowisko.

SPOSÓB UŻYCIA

Saszetkę umieścić w pobliżu źródła nieprzyjemnego zapachu w takim miejscu by nie uległa zniszczeniu lub rozdarciu.  Na pracę mikroorganizmów korzystnie wpływa wilgoć zawarta w powietrzu. Ilość użytych saszetek należy dobrać do indywidualnych potrzeb – optymalnie 1 saszetka wystarcza na pomieszczenie o kubaturze ok 40 m3. Wymieniać stosownie do potrzeb w zależności od intensywności zapachu. 

Najlepsze rezultaty można uzyskać przy regularnym stosowaniu preparatu.

 

DOSTĘPNA WIELKOŚĆ OPAKOWAŃ

Saszetki dostępne są w opakowaniach po 4 sztuki

 

  

... idź do sklepu ››

 

 

 

 

 

...wróć na poprzednią stronę...